WILLA KOŚCIELISKO to kameralny i klimatyczny obiekt , który powstał z myślą o każdym, kto chce oderwać się od szarej codzienności i zrelaksować w miłej, rodzinnej atmosferze. Prowadzimy nasz dom z sercem i miłością, którą otaczamy też naszych gości. Harmonia, równowaga otoczenia – przyjazne wnętrze, w którym nie ma nic ponad to, co niezbędne pozwala cieszyć się obcowaniem z przepiękną przyrodą polskich gór.

Kościelisko, bo to właśnie tutaj się znajdujemy to malownicza miejscowość u podnóża Tatr oddalona zaledwie kilka kilometrów od centrum Zakopanego. Nasza Willa jest świetną bazą wypadową na górskie szlaki oraz stoki narciarskie i termy.

Zapraszamy rodziny z dziećmi, zakochane pary, seniorów, sportowców, firmy – dla każdego przygotujemy odpowiednią ofertę pobytu. Mamy nadzieje, że miłe chwile spędzone w sercu polskich Tatr na długo pozostaną w Państwa pamięci i zachęcą do powrotu. Oferujemy wyjątkowe śniadania, które powstają ze świeżych i dobrej jakości produktów. Codziennie rano wypiekamy świeże i gorące bułeczki. Sami wędzimy polędwiczki i robimy wędliny, dżemy oraz inne pyszności. Nasze śniadanie daje siłę i dobry nastrój przez cały dzień. Zapraszamy do odwiedzin przez cały rok wszystkie osoby kochające przepiękne polskie Tatry. Zapewniamy klimat rodzinnego pensjonatu i komfort hotelu wysokiego standardu.

Obejrzyj nasze pokoje

Nasze pokoje

W naszej ofercie posiadamy osiem komfortowych pokoi wyposażonych we wszystko co potrzebne.

WIĘCEJ

Okolica i atrakcje

W okolicy naszej Willi znajduje się mnóstwo atrakcji zarówno dla tych którzy potrzebują odpoczynku jak również tych bardziej aktywnych

WIĘCEJ

Zapraszamy!

linia

+48 728 765 776

Nędzy Kubińca 256
34-511 Kościelisko

linia

facebook
booking