APARTMENT BORDEAUX Szymoszkowa Residence Zakopane Kościelisko - Kościelisko
Wynajmi noclegi w Kościelisku. Pamiętaj aby podczas zimowych szaleństw na śniegu założyć kask. Doskonała baza noclegowa sprzyja odpoczynkowi w górach. Zimą narty a w lato-jesień to idealny czas na górskie wycieczki po szlakach.
APARTMENT BORDEAUX Szymoszkowa Residence Zakopane Kościelisko
Kościelisko Nędzy Kubińca 9 lok 3 , parterapartamenty - mieszkania
Góry
Cena od
300 PLN
WiFi
Basen
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Góry
Cena od
300 PLN
WiFi
Basen
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Prezentowana cena minimalna została wyliczona na podstawie danych przekazanych przez Partnera obsługującego rezerwację i jest wartością przybliżoną pokazującą poziom cenowy obiektu. Całkowity koszt pobytu zależy min. od wybranego terminu, pokoju, liczby osób i zostanie pokazany na stronie Partnera po podaniu wymaganych do wyliczeń informacji.
W naszej ofercie m. in. : piesze wycieczki, pokoje rodzinne, zwierzęta domowe są akceptowane, ogród, dostęp do Internetu, parking, monitoring wokół obiektu, taras, basen z widokiem, narciarstwo, sauna, pokoje dla niepalących, prywatny parking, bezpłatny parking, spa i centrum odnowy biologicznej, wino / szampan, łaźnia parowa, parking w garażu, Możliwe wystawienie faktury, basen, parking na miejscu, ogrzewanie, basen, salon spa / strefa relaksacyjna, szkółka narciarska, sprzęt do grillowania, kaplica / świątynia, wanna z hydromasażem / jacuzzi, bezpłatne Wi-Fi, meble ogrodowe, całkowity zakaz palenia, Wi-Fi, kryty basen, łaźnia turecka / parowa, basen z podgrzewaną wodą, szatnia / przebieralnia, kryty basen (czynny przez cały rok), taras słoneczny, ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości PLN 300 jest wymagany po przyjeździe. Będzie to płatność gotówkowa. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona przy wymeldowaniu. Całość depozytu zostanie zwrócona w gotówce po sprawdzeniu stanu obiektu. Późne zameldowanie podlega dodatkowej opłacie w wysokości: – 40 PLN za zameldowanie w godzinach 22:00–00:00; – 80 PLN za zameldowanie po północy. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Apartament 6 osobowy (1 bardzo duże łóżko podwójne, 2 łóżka pojedyncze, 1 rozkładana sofa - 55 mkw).


Kościelisko - rekreacja i górski wypoczynek